Podeľte sa o nekonečno v O2 apr01

Tags

Súvisiace príspevky

RSS-testujeme

Inzeraty

Meross chytrý světelný pruh, 10 m LED světelný pruh s proměnlivou barevností možnost úpravy jasu a n [...]

Novy nepoužívaný notebook Screen(s) 15.6” Full HD IPS SlimBezel Processor Intel Core i7-1165G7 Tiger [...]

Na predaj uplne novy zabaleny OPPO Reno7 5G telefón nebol ani raz aktivovaný. Dotyková vzorkovacia f [...]

Mobilmania

Môže najväčšia video streamovacia služba na svete konkurovať Xbox Game Passu alebo PlayStation Plus? [...]

Zákon o čipoch zahŕňa dotácie na podporu výroby mikročipov. [...]

itnews

RSS Error: A feed could not be found at `http://www.itnews.sk/xml/spravy.rss`; the status code is `200` and content-type is `text/html; charset=UTF-8`

SITA

No items.

Engadget

The number of hours streamed and watched across Twitch, YouTube Gaming and Facebook Gaming have drop [...]

It took several months, but you now have access to 1Password's major updates on your phone. The [...]

You no longer have to reach for your Android phone to try Google's learn-to-read tool. Google h [...]

Ford will open up orders for the next wave of F-150 Lightning reservation holders this Thursday, but [...]

In a nondescript warehouse outside of Atlanta, nestled among the office parks and chain restaurants [...]

Podeľte sa o nekonečno v O2

S Platinovým alebo Diamantovým O2 Paušálom môžu zákazníci obdarovať 4 blízkych s iným O2 Paušálom nekonečnými volaniami
Nekonečné volania platia do všetkých sietí na Slovensku, v ČR a do celej EÚ
Benefit platí férovo – pre nových aj existujúcich zákazníkov, bez nezmyselných háčikov, bez viazanosti
Zákazníci môžu obdarovať kohokoľvek – rodinu, blízkych, kamarátov alebo kolegov
Nekonečné volania a sms s O2 Paušálom už od 15Eur

 

Zákazníci s programom O2 Paušál vo verzii Platina alebo Diamant,

môžu až 4 svojim blízkym venovať nekonečné volania do všetkých sietí na Slovensku, v ČR a do celej EÚ. Bezplatný benefit môžu využívať všetci zákazníci s programom O2 Paušál. Nekonečné volania a SMS tak môžu mať už od 15 €.

„V O2 vždy prinášame zákazníkom služby, ktoré im život uľahčujú. Nekomplikujeme viazanosťou, podmienkami, či nezmyselnými pokutami. Náš zákazník má možnosť slobodne sa rozhodovať medzi programami a službami, tak ako mu to práve najviac vyhovuje. Boli sme prví, kto zákazníkom priniesol nekonečné volania. Teraz umožňujeme našim zákazníkom toto nekonečno darovať. Zákazník, ktorý má Platinový alebo Diamantový O2 Paušál sa môže o svoje neobmedzené volania podeliť s ďalšími 4 ľuďmi. Je len na ňom komu nekonečno venuje, príbuzným, kamarátom, či kolegom. Všetci si tak môžu užívať neobmedzené volania do všetkých sietí aj celej EU kedykoľvek a na akýkoľvek počet čísiel. Chceme aby spolu hovorili, pretože tak je to fér,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

„S našim Diamantovým, alebo Platinovým O2 Paušálom môžu zákazníci obdarovať svojich blízkych s akýmkoľvek O2 Paušálom neobmedzenými volaniami. Bez poplatkov navyše a háčikov písaných malými písmenami. Neobmedzujeme sa pritom na volania vo vlastnej sieti, alebo zopár čísiel v nej a zákazníci si ich môžu užívať aj po prekročení hraníc s Českou republikou. Ak má teda O2 Paušál s neobmedzenými volaniami jeden, môžu ho mať ďalší štyria,“ uviedol Igor Tóth, vedúci oddelenia komerčného marketingu O2.

 

Mám to, máš to!

Zákazníci Platinového a Diamantového O2 Paušálu môžu od 31. marca 2015 darovať ďalším štyrom svojim blízkym s akýmkoľvek iným O2 Paušálom neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku, v ČR a do všetkých krajín Európskej únie. Benefit môžu využívať rezidenční aj firemní zákazníci s O2 Paušálom. Obdarovaní zákazníci nemusia byť vedení na rovnakej faktúre, ako darca. Ten môže počas mesiaca kedykoľvek zmeniť obdarovaných. Aktivácia služby je okamžitá a nečaká sa na koniec fakturačného obdobia, pričom o každej zmene zákazníci obdržia notifikačné SMS správy. Neobmedzené volania je možné aktivovať nielen priamo na predajni, ale aj prostredníctvom portálu Moje O2, SMS správy, zákazníckej linky, či priamo na ktorejkoľvek predajni O2.

 

Aktivácia


(môže iba O2 Paušál Platina a O2 Paušál Diamant) prebieha zaslaním bezplatnej SMS v tvare: MASTO A 0949 123 456 na 99222.

Deaktivácia (môžu všetci) prebieha zaslaním bezplatnej SMS v tvare: MASTO D 0949 123 456 na 99222.

Následujú potvrdzujúce SMS: Vazeny zakaznik, sluzba Zdielane neobmedzene volania pre cislo 0949 123 456 bola aktivovana. Vase O2″.

Potvrdzujúca SMS príde aj zákazníkovi so získaným benefitom:„Vazeny zakaznik, sluzba Zdielane neobmedzene volania Vam bola aktivovana. Sluzbu mozete vyuzivat bezplatne vdaka zakaznikovi s cislom 0949 123 456. Vase O2″

zdroj:o2.sk